| AlyGreenEyes a întrebat:

De unde si cum pot instala PhotoScape gratis si in siguranta?

5 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

laughing auzi tu..."in siguranta".da te bate cineva daca il descarci sau ce?

| kathgilbert a răspuns:

Http://www.photoscape.org/ps/main/download.php descarca-l de aici si instaleaza-l.

| RollShot a răspuns:

Http://www.babylon.com/......come/index 100%. Fara virusi10 virusi.plz funda ca nu am!

| Jamie a răspuns:

Http://photoscape.en.softonic.com/download -de aici l-am descarcat eu si nu are virusi... fundita?

| Mihaela_2249 a răspuns:

Google.