| Cristi3672 a întrebat:

De vreo săptămână nu pot accesa anumite site-uri și îmi apare cloudflare.com, error code 523. Cum pot face sa nu mai intervină cloudflare, că eu nu l-am descărcat?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cloudflare e un serviciu de protecție a serverelor de web contra atacurilor de tip DoS. Dacă ești blocat, înseamnă că pagina pe care încerci s-o vezi e sub un atac puternic.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cloudflare e un cdn, nici nu aveai tu cum sa il descarci. Asta tine de cei care au site ul pe care vrei sa il accesezi nu de tine.