| anonim_4396 a întrebat:

Dece nu merge sa dezaehivez cand dau sa dezarhivez imi apare o erroare care zice NO ARHIVES FOUND si nu-s de ce nu merge va rog frumos daca stiti sa-mi spuneti

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Inseamna ca nu l-ai descarcat complet si trebuie sa-l descarci din nou.
SAU incearca sa dezarhivezi cu 7-zip de aici http://www.7-zip.org/
7-zip poate dezarhiva si fisiere care nu sunt complete.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Probavil că arhiva nu e descărcată complet sau formatul nu este suportat de program.Succes

| xUzZyBoYx a răspuns:

Nu e ca nu suporta calculatoru ca pana acum a mers da am luat un joc si cred ca mi abagat uun virus un calculator