| vlad4cs a întrebat:

Deci am cumparat de curand un Allview p6 life si vad ca mereu sa supraincalzeste.se simte foarte incins in spate, in zona procesorului cred. Am instalat Clean Master si imi spune uneori ca se supraincalzeste.a ajuns si la 62 grade celsius. In general are 40-50 grade.nu stiu ce sa ii fac. începe sa aibe lag, sa nu mai mearga touchscreenul cand se incalzeste
Am observat ca Facebookul il face sa se supraincalzeasca. Ce pot face sa nu se mai incinga?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Http://www.evz.ro/......lefon.html

Valabil si pe Android! Consuma de rupe!

| IonutzMariusz a răspuns:

Încearcă poate se rezolvă! https://www.youtube.com/watch?v=NNsLedJzAoI

| FlorinCiokan a răspuns:

Am avut si eu unul acum un an. Niciodata nu am simtit ca se incalzeste fie ca ma jucam sau nu. Dai o resetare la setarile din fabrica. daca nu isi revine sigur e vreo componenta defecta(procesorul cred )