| marcel1999 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un Samsung S3 si am o problema. Mi-am descarcat Clean Master si imi arata ca imi sunt ocupati 80% din rami. E normal sa fie atata ocupat sau care e problema?

1 răspuns:
| Izuruexe a răspuns:

Depinde ce aplicații care rulează în background ai. Uneori clean master nu ajuta. Încearcă sa îți închizi toate aplicațiile și sa verifici care are high background running. Dacă nici asa nu merge salvează ți tot ce ai important și da i reset din fabrica. Ar mai fi o soluție sa ai root la el dar e mai vulnerabil dacă nu știi cum sa îl gestionezi