| Teo1990 a întrebat:

Deci am inteles ca in pc exista un folder unde sunt toate paginile de net accesate chiar daca sterg history se sterg de la ctrl+h de acolo dar raman in memoria pc ce program pot folosi pentru a le sterge sau cum le pot sterge?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti folosi CCleaner, care sterge toate fisierele accesate, memoria cache, inclusiv cookies. Este un program mic, usor de descarcat si folosit, varianta 3 este si in limba romana. Numai bine!

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca ai vista sau w7 procedezi asa: C\utilizatori\numele tau de utilizator\din bara de instrumente setezi sa-ti arate folderele ascunse\AppData\Roaming\Macromedia\Flash Player, aici ai 2 foldere din care stergi tot

| Bybanu a răspuns:

Click dreapta pe C:/, Properties, DisK CleanUp, selectezi toate alea, ok, okbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pot sterge. Toate paginile vizitate sunt "arse" pe o parte a memoriei de unde nu pot fi sterse nici chiar cu format. Un hard nou ti-ar rezolva problema.

| Teo1990 explică:

Nici daca trag windowsul nu se sterg?