| sKilL a întrebat:

Deci. am nevoie de ajutor rapid. in afara de varianta cu "Enter" dupa fiecare rand... La Microsoft Office Word. dupa poza aceasta!

http://img233.imageshack.us/i/snap0279.jpg/

Vreau sa scap de acest spatiu de dintre cuvinte!

Need Help in 10-15 Minute Maxim!

3 răspunsuri:
| sKilL explică:

Din Left il dau drept. si imi face asa. problema e ca daca il dau in stanga mi-l aranjeaza stramb in margini. daca intelegi imi lasa cate 1-2 cuvinte pe rand... dar si cu textul drept imi da asa :-s

| andrei57 a răspuns:

Salut, cred ca e treaba cu paragraful selecteaza tot textul si apasa CTRL+L adica ALIGN TEXT LEFT, daca nu incearca de la STYLES sa fie bifat NO SPACING. Succes!

| andrei57 a răspuns:

Incearca de la STYLES sa fie bifat NO SPACING si nu iti mai lasa pauza intre cuvinte il scrie normal.