| daniela3597 a întrebat:

Deci am o problema cu laptopul. imi merge interenetul, am conexiune buna, dar dupa un timp nu mai pot intra pe nimic, gen google chrome, explorer. mess-ul imi merge. si imi spune ceva de legaturile proxy, dar cand umblu la setari tot nu merge. ce as putea sa-i fac? in afara de a reinstala windows-ul. funda

Răspuns Câştigător
| VeronicaB a răspuns:

Am avut si eu asa ceva, pe un site mi-ai trimis o poza, dupa care am intrat si nu mai puteam intra in odno. am intrat in "calculatorul meu" apoi discul C, cauta sistem32 si apoi mapa "drivers" apoi in "etc." si descizi documentul "hosts" cu blacnotul, si stergi totul si slavezi. apoi verifici daca ma e scris ceva acolo.
incearca, poate te ajuta : ))

2 răspunsuri:
| DANEMERNIC a răspuns:

Nu poti face nimic, doar sa reinstalezi sistemul de operare

| Afulake a răspuns:

1. Poate ai un virus.da un scan la PC si verifica
2. posibil sa nu ai tu problema si sa fie de la provider-ul de internet asta daca-l folosesti in aceeasi locatie si nu ai aceasta problema cand te duci la altcineva/locuri