| JsFr_Alex_1995 a întrebat:

Deci am steam si cand intru in counter si ma conectez pe un servar astept intrape servar si cand incepe rundami se ridica tinta in sus si se invarte in gol nu pot sa joc deloc sad! stie cineva de ce? Dau FUNDA happy pentru un raspuns care sa-mi fie de ajutor. happy
P.S : SI pe Counter - Strike 1.6 si pe Condition zero imi face la fel sad. Multumesc

1 răspuns:
| zahy a răspuns:

Poate e sensivitatea. instaleaza un GUI pentru joc si va merge totu ok