| xt9000 a întrebat:

Deci am un ipod touch 4 cu ios 5.0.1. stiti cum sa fac ca sa acepte si jocuri piratate nu numa originale de pe appstore.

Răspuns Câştigător
| SammyMe a răspuns:

Ba poti.trebuie sa ii faci jailbreak, mai bine il duci la cineva care stie sa-i faca, si dupa ce ii face poti sa instalezi aplicatii si jocuri crakuite si acelea care costa in appstore poti sa le iei de pe net free. FUNDA?

2 răspunsuri:
| ricoset a răspuns:

Ii faci jailbreak costa 20 lei cam asawinking si iei aplicatiile de care ai nevoie pe gratis

| IngerAlb a răspuns:

Nu cred ca este posibil