| Anonimus905 a întrebat:

Deci am un Nokia C6-00 cu Symbian S60V5 si cand incerc sa rules The Sims 3 HD imi da o eroare care zice "Insuficient Memory"
Ce trebuie sa fac ca sa merarga?
P. S.:The Sims 3 fara HD merge perfect

Răspuns Câştigător
| JesusOfSuburbia16 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si crede-ma k regret k mi l-am luat, dar revenind la intrebarea ta HD-urile nu sunt pentru symbian s60v5 sunt pentru sistemele de operare mai superioare gen: Android, iOS, Symbian 3, in orice caz te asigur k jocul ar putea fii pentru symbian 3 sau alte versiuni symbian mai noi, depinde unde l-ai gasit, plus ca telefonul nu are un procesor prea puternic intru cat nu poate rula jocul, jocul fiind HD.

2 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

Mai sterge ceva din memoria telefonului

| Stifler94 a răspuns:

Salut!
Imi pare rau sa te anunt dar jocul HD nu iti va merge in nicun mod deoarece nu ai destula memorie RAM in telefon.Jocul HD foloseste mult mai multa memorie decat cel fara HD ca sa se vada mai bine, e logic, dar daca telefonul tau nu poate...asta e...nu se poate sa il joci pe cel HD.

Sper ca ti-am fost de ajutor...big grin