| S3c0ndSh0t a întrebat:

Deci am un PLayStation2 (nemodat) si am gasit un joc Need For Speed Undercover la un pret Acceptabil.Intrebarea mea este: Need For speed undercover pentru ps2 este la fel ca Need for speed Undercover pentru Pc? ma refer la Gameplay.

Răspuns Câştigător
| LionDen a răspuns:

Da e la fel... dar e alta treaba cand joc pe PSwinkingeu joc pe x-box de obicei tot in afara de Cs, WoW, DotA si Fifa. dar eu zic sa'l modezi. dai un milion apoi scoti jocuri de pe trakere le faci pe dvd si joci pana nu ai aerbatting eyelashes

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Ce? nu e deloc la fel. uitete la gameplay pe youtube la Undercover pe PS2 si pe PC!