| Maariaa a întrebat:

Deci, am word 2007 si vreau sa pun header la mai multe pagini, insa nu vreau sa scrie acelasi lucru la toate. Si daca modific headerul la o pagina imi modifica la toata. Cum fac sa nu-mi mai schimbe? Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Nu mai tin minte sigur. Dupa ce ai selectat header-ul iti apare sus casute unde poti selecta ca prima pagina sa fie diferita. Tot acolo ai de selectat si ca paginile pare si impare sa fie diferite. Selectezi acolo si dupa schimbi numele header-ului. Insa e mai dificil sa ai header pentru fiecare pagina in parte. Ca sa ai lucrul asta trebuie sa creezi sectiuni de document si daca nu te pricepi e mai greu. Pentru alte detalii intra pe site-ul de la suportoffice.com. Cred nu mai stiu sigur. Insa acolo iti explica pas cu pas cum trebuie. Atat in romana cat si in engleza. Succes!