| whealth a întrebat:

Deci, contul meu de Facebook a fost dezactivat, dupa am facut contestație si dupa aproximativ o ora am primit un email de la cei de la Facebook in care mi s-a zis sa le raspund la email cu poza de buletin, au trecut 2 saptamani de cand am trimis email-ul si inca nu mi s-a raspuns, stie cineva cat ar trebui sa mai astept?

5 răspunsuri:
| Nyya a răspuns:

Cam tot 2 saptamani deoarece termenul limita e o luna posibil sa fie si 1 saptamana

Bula
| Bula a răspuns:

Mai scrie-le inca o data si adu-i aminte...

| missfatadelatara a răspuns:

Deci ești fake.

| whealth explică (pentru Bula):

Le-am trimis din nou email ul acum cateva zile, dar tot nu au raspuns...

| whealth explică (pentru Nyya):

Mai am o contestație deschisă, dar ai e pe web, si aia e deschisă din 30 august si inca nu au raspuns...