| bullet513 a întrebat:

Deci daca imi cumpar in 15 octombir iphone4s o sal pot folosi pe orange? nu trebuie decodat si daca trebuie am sal pot decoda. daca il cumpar de pe Apple.com

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca il cumperi la liber (800 euro) il folosesti in orice retea! Il poti cumpara de aici: http://www.alin-gsm.ro/apple-iphone-4s-pret
Pe Apple.com costa 200 de dolari la ABONAMENT pe 2 ani.Ca sa intelegi ce inseamna Abonament ->platesti 200 $ la achizitionarea telefonului si un abonament de 40 $ lunar fiind cetatean american, altfel nu il poti cumpara decat la liber in luna noiembrie la 850 $ +taxele de transport.
Bafta!