| Denis673 a întrebat:

Deci eu am o Cască Bluetooth Smart Talk Mercury. Și când apelez pe cineva el mă aude dar eu nu îl aud pe el. O încarc, ți apoi când încerc să sun nu merge!
Ajutor, funda! :,( :,(

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este compatibilă cu telefonul, daca m ai este in garantie casca, mergi si schimbă o cu alta care sa fie compatibilă, incearca marci renumite, Samsung Sony, Lenovo, nu orice bombe de căsti, depinde acum si ce marca de telefon ai. Cel mai bine cumperi una originală si stii ca merge 100% fiind dedicată telefonului.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, mergi cu casca si cu telefonul sa vada ei ce are. Adică cei care repară telefoane.

| Denis673 explică:

Păi am primit o odată cu telefonul. Și se conectează, deci e compatibilă!