| anonim_4396 a întrebat:

Deci fratele meu a luat un joc care nu mergea, si la sters dupa. Dar nu stiu dc dupa ce sting pc'ul la fiecare poza se face un document cu numele pozei, si ce este mai enervant ca eu sterg documentu respectiv si dupa ce sting pc'ul se face alt document la x poza frustrated. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Si eu am patit mai demult chestia asta si era de la virusi.
Daca nu ai antivirus instaleaza asta: http://nod32.ro.malavida.com/mvdwn/338-windows
daca nu-ti apare aia sa dai save dai click acolo unde scrie descarcare manuala.
Succes! :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc Vlad kiss.