| unknown2518 a întrebat:

Deci nu mi se faceau actualizarile pe magazin play, in sensul ca arata ca se descarca, dar nu aparea niciun procent, daca intelegeti. Si am citit undeva sa aduc magazin play la versiunea din fabrica ca se actualizeaza singur, dar nu s-a mai actualizat. Si am ramas si cu magazin play asa neactualizat, si in acelasi timp nici actualizarile nu mi se fac la aplicatii. Cer ajutor. Nu stiu ce sa mai fac si fara magazin play nu pot lucra. Am incercat sa sterg si datele de pe magazin play, dar nu a mers. (Intr-o ocazie anterioara a functionat)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Descarca dupa google aplicatia aptoide.....scrii,,aptoide download"...
Dupa ce o descarci o instalezi si intri in ea pentru ati actualiza magazinul play si celelalte aplicatii/jocuri!
Uite link-ul cu aplicatia aptoide:
http://m.aptoide.com/installer
Sper sa te fi ajutat!