| anonim_4396 a întrebat:

Deci Revin Cu inca o intrebare celor care ma pot ajuta sa mi spuna pas cu pas cum sa imi instalez Xp ul.ok?

2 răspunsuri:
| Patru_Ionut_1988 a răspuns:

Pasul 1:introduci cd-ul cu sistemul in unitatea dvd sau cdrom apoi dau un restart si apesi orice tasta cand iti apare acolo jos press any key to boot from cd dupa ce isi incarca el configuratiile ai partitii local disc c local disc d...dai clic pe local disc c il stergi apoi creezi alta partitie si dai instal urmezi pasii asta daca esti cat de cat cunoscator de limba engleze, dupa ce i dai instal pe local disc c o sa iti ceara format si alegi una din optiuni cea mai buna e quic format, dupa il lasi de regula isi face singur toata treaba dupa tu urmand sa scrii intre timp numele computerului parola daca doresti... sper ca ti-a fost de folos.succes,daca nu reusesti nici asa in schimbul sumei de 6 euro te ghidez eu prin telefon.imi lasi mesaj daca e