| S3c0ndSh0t a întrebat:

Deci vreau sa imi iau un nokia 5230 (ala pe touchscreen) este bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| Geronimo9234341 a răspuns:

Salut,
Eu mi-am cumparat unul in martie la abonament de 5 E pe luna si am dat pe phone 100 E.De atunci nici o problema, bateria tine 3 zile lejer cu muzica, aplicati, jocuri etc.Telefonul PERFECT! nici scump, bun si in plus in pachet primesti inca doua carcase de spate cadou big grin pe langa ai neagra standard.RECOMAND!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este bun si ti-l recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cele mentionate de TzeNTzeN ar fi de adaugat ca tel. mai are bluetooth, card microSD de 2GB, camera cu rezol de 2 megapixeli si GPS Integrat (descarcarea hartilor este oferita gratuit de Nokia)