| anonim_4396 a întrebat:

Deodata mi s-a oprit sonorul calculatorului. oare din ce cauza? ma puteti ajuta? please, please.please!

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Probabil keylogger?

5 răspunsuri:
| jhonny_2304 a răspuns:

Sunt bagate boxele in priza? Incearca, mie mi s-a intamplat de foarte multe ori asta...

| georgegs a răspuns:

Nai.craku.ti.sa.ster...ial.iara.d.pe.net/winking. bafta.,,.

| Dannyjj a răspuns:

Da id-ul de mess si iti zic cum sa faci, daca e sa fie de la calculator.

| jabiilord a răspuns:

Poate sa fie de la:
Boxe
Calculator
Virusi
Ai instalat ceva care da conflict cu driverul de sunet
Ceva mai multe detalii despre momentul in care s-a produs evenimentul + detalii despre placa sunet, calculator...

Testeaza boxele pe un alt sistem, daca merg atunci mai instaleaza o data placa de sunet si dai un restart la sistem.
Daca nici asa nu merge incearca o reinstalare a sistemului de operare cu tot cu drivere si daca nici asa nu merge sunetul atunci cumparati o placa de sunet pe PCI eventual vb cu cineva mai priceput care poata sa vina sa traga si un ochi pe la fire daca ai sistem audio cu subwoofer.

Pentru tutoriale despre calculatoare acceseaza: http://www.tutorialepc.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci cine ma ajuta si pe mine? nu prea stiu la calculatoare asa de bine incat sa stiu ce sa fac...am sters un program din greseala ceva de genul Sound Max iar pe urma mi sa resetat calculatorul iar cand s-a deschis nu am mai avut sonor la el. Mi'am scos programul inapoi am instalat inca ft multe dar in zadar niciunul nu a mers pls daca ma puteti ajuta intrati pe id meu : aly_mughi15