| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau drumul la sonorul calculatorului si nu stiu de unde? Ma poate ajuta cineva bine voitor si care stie?

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Buna.hee hee ma amuza intrebarea ta dar raspunsul este serios: in primul rand, verifica daca ai conectat bine boxele sau sistemul audio la PC... apoi verifica daca ai instalat soft-ul potrivit de audio... apoi din bara de START, CONTROL PANEL - Sound and audio devices,,, acolo vezi tot. se poate sa fie o problema din hardware sau windows.straight face sper sa te ajute raspunsul meu.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Poi cum nu stii in bara de start e acolo volume cauta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se aude foarte incet va rog frumos sa-mi dati drumul mai tare la sonor sau volum eunu prea stiu sa umblu ca nu prea ma bag