| Ciprian_Ciucu_1997 a întrebat:

de 2 ani am inceput sa joc GTA San Andreas,prima data cand l-am descarcat,la misiuni mi-se auzeau cand vorbeau de exemplu Sweet sau Ryder, dar acum nu aud cand vorbesc oare de ce?
Am dat si sonorul la maxim degeaba l-am reinstalat l-am dat peste cap dar tot nu merge.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Anonim9001 a răspuns:

Cand l-ai instalat daca ai dat custom poate ai uitat sa bifezi audio la o parte sau daca ai dat pe partea recomandata poate ai ceva problema la placa.

| Ciprian_Ciucu_1997 explică (pentru Anonim9001):

Pai nu l-am avut prin instalare, il am prin rar, instalat direct, cred ca am probleme cu placa.Mersi de ajutor.