| PrOsKiLL a întrebat:

AM o problema. am un Piaggio si. am mers in blana cu el a facut o zmanitura si cand m-am oprit nu am mai putut sa plec cu el de pe loc. Nu mai sta la relanti, nu trage deloc. trebuie sa dau vreo 10 pedale, dar cand se intinde merge bine. ma puteti ajuta sa imi spuneti oare din ce cauza? setu? carburatoru?

3 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Probabil pierde compresie pe altundeva, sau nu se alimenteaza bine sau amestecul combustibil/aer... bujia etc

| WathingForLovee a răspuns:

Schimba segmenți, baiatu.

| PrOsKiLL explică (pentru WathingForLovee):

Am uitat sa zic, l-am segmentat dar degeaba