| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Desi mi-am sters toate aprecierile dp facebook
tot imi arata ca inca mai am aprecieri
de ex : am dat like pagini :Ruby Official
si in loc de 1 apreciere am inca 30
de ce? le-am sters pe toate

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca inca nu s-a reactualizat pagina ta de facebook si iti apar aprecierile pe care deja le-ai sters dar nu au fost operate de facebook. Asa ca nu te mai juca cu Like si ''dislike'', sterge-ti aprecierile si lasa-l asa. In cateva ore nu o sa-ti mai apara nimic la Like-uri. E timpul in care se reactualizeaza pagina ta de facebook.
Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti dependenta de roz si rozul face parte din viata ta! big grin Like-urile roz valoreaza inzecit!

| Ciufiiiiiiix explică (pentru neluL):

puppy dog eyes ok asa o sa fac

| Ciufiiiiiiix explică (pentru anonim_4396):

laughing mda