| Ayumi a întrebat:

Despre ce evorba in filmul,, felinele,, de pe disney channel? dau fundy

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

O trupa de adolescente (Felinele) care canta la spectacole si calatoresc prin lume...

3 răspunsuri:
| lolwut a răspuns:

Filmul ala e o porcarie straight face

| Alessandra_6898 a răspuns:

Este vorba de 3 sau 4 fete[depinde ce parte e] care se duc la concursuri de cantat si dansat...nu prea mai stiu km se numesc

| Biutzu a răspuns:

La primul despre un grup de prietene ce infiinteaza o trupa si au succes si ajung si cant in barselona (spania) unde prietenia lor e pusa la incercare dar pana la urma l-i se intaresc prieteniile.
in al doilea mai raman 3 si incearca sa cante undeva da nu au succes si pana la urma intalnes o apurnitate si merg in india pentru un rol dar acela trebuea sa fie petru una din ele ins gasesc fiecare un prieten si incearca sa sa primeasca rolull(prietenii fac asta faa sa stie ele) pana la urma raman prietene si joaca toate in film dar nu in rolul principal acesta fiind luat de caregrafa lor

ps sper sa te ajute (si desigur funda).