Laur
| Laur a întrebat:

Despre softul TPU: Persoana care pune intrebarea poate raspunde la ea? Intrebarea asta e doar un test sa vad raspunsul singur (asteptam cate un raspuns cu detalii la unele intrebari si numa n-am primit).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multi care pun intrebarea si apoi nici ca mai intra pe site... e vorba de cei anonimi mai ales...si sunt unii care pun o intrebare din motivele pe care le-a enumerat Gabriel. Din pacate nu avem cum sa stim daca raspunsul nostru este luat in seama sau nu...tot ce putem face este sa raspundem daca puteam sa ajutam... poate totusi altcineva care se afla in situatia respectiva vede raspunsul si il va ajuta. happy

6 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Normal ca poti raspunde la ea sau poti adauga ceva completari la respectiva intrebare in cazul in care ai uitat ceva...

| maryana5 a răspuns:

Sunt de acord cu @Gabriel straight face

Laur
| Laur explică:

Mda, vad ca se poate, deci cine nu da detalii despre intrebare inseamna ca nu mai e interesat de rezolvare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi serios, exista foarte multi care intreaba numai sa se afle in treaba, uneori pun intrebari ce par serioase, dar incomplete, tu incerci sa afli mai exact ce vrea omul de fapt, si astepti, si iar astepti. si degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-au pentr-u prima data anticonceptionale si de la farmacie mi-a dat RIGEVIDON 21+7 e bun? dar menstruatia mi-a trecut acum o zi face ceva? ca la farmacie mi-a zis sa o iau in prima zi de menstruatie dar mie mi-a trecut? ce fac o iau?