| KoJo07 a întrebat:

Dimineata am dat de multe ori click pe iconita unui joc si tot nu se deschidea (jocul era cumparat de pe steam). Am incercat sa dau click si pe iconita de la steam si tot asa nu se deschidea nimic. Celelalte progame de pe pc mergeau toate. Acum vad ca merge fara probleme. Vi s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

E posibil ca jocul sa aiba un proces blocat in Task Manager. Mi se intammpla destul de des.

| Ssssmokin a răspuns:

Da, se poate intampla. De obicei asta se rezolva cu un log off sau un restart.