| Nane a întrebat:

Din 77773 de utilizatori poate se gaseste cineva care stie ce problema am :(
cand vreau sa ma conectez la internet imi da eroarea asta :(
http://img7.imageshack.us/gal.php?g=71400377.jpg

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am citit si explicatia ta si cred ca ar trebui sa reclami la furnizorul de internet, sunt obligati sa remedieze situatia si sa-ti asigure semnal bun conform prevederilor contractuale. Eventual le poti spune ca o sa renunti la ei daca nu remediaza intr-un termen rezonabil, 5-10 zile. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| Nane explică:

Pai asa imi da de cand mi-am bagat de la akta... il am de 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la retea. Isi va reveni. Ca si eroarea 678 mai sunt si: 718, 691, 630, 650, 745, 633, 629 etc. Le-am avut pe toate si de fiecare data era din cauza lor. Relax!