| dantiberiu a întrebat:

Dintre ps3 si xbox360 cine credeti ca a castigat batalia pana acum, argumentati de ce. Multumesc, dau fundita pentru cel ce argumenteaza mai multe calitati si defecte pentru fiecare in parte, si e sincer cu alegerea lui in legatura cu care consola este mai buna.

Răspuns Câştigător
| blablablaa a răspuns:

Normal ca aleg xbox360 pentru ca nu se compara cu ps3. In primul rand xbox are grafica mai buna si la ps3 trebuie sa iti cumperi niste cabluri si sa vezi daca este compatibil cu televizorul si in plus xbox are niste jocuri mult mai realistice nu asa monotone ca la ps3. EU ALEG XBOX360!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat