| TommyTom a întrebat:

Doar mie imi place la nebunie noua interfata TPU?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, da.

| Adry05 a răspuns:

Mie nu-mi place, dupa 5 ani in care eram obisnuita cu aia veche, asta mi se pare asa ciudata. Doar faza cu notificarile imi place, in rest, parca nici nu ma mai simt pe TPU.

| TommyTom explică (pentru Adry05):

Pai site-ul se dezvolta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

De ce sa nu-ti placa?
Eu mi-am sters contul vechi de acum 3 ani doar din cauza ca nu-mi placea interfata

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, mi se pare anosta, culorile sunt prea pale, si arata ca orice alt site cu intrebari, inainte era mai invidualizat putin prin design.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Alte site-uri romanesti de intrebari zici ca sunt blocate in 2007

| Deaad a răspuns:

Da,e mult mai improvizat.Atat aici cat si pe telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, la inceput mi se parea dubioasa dar cum folosesc TPU mai mult de pe telefon e foarte ok.^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de asta intru asa des pe site, arata mai modern
Nu-mi placea cea veche

| analistic a răspuns:

Nu esti unicul, noua interfață a dpi este chiar genială ☺☺☺