| AndreiBogdan10 a întrebat:

Doresc sa stiu daca cineva si-a facut cont de developer pe Android Market (Google Play) si daca a postat (contra cost) cel putin un app pe market.
1. As dori ca cineva care a facut asa ceva sa ma contacteze printr-un pm, va rog, as avea cateva nelamuriri cu privire la acest lucru si nu mai stiu unde sa apelez.
2. Daca poate cineva sa ma lamureasca: daca pe sistemul Google Checkout se pot inscrie mai multe conturi bancare (mai multe carduri).

Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| cdanisor a răspuns:

Google nu accepta momentan developeri din Romania, asa ca din cate stiu eu dezvoltatori romani folosesc firme din alte tari pentru a castiga bani din aplicatii. Uite aici o lista cu tarile suportate http://support.google.com/....../answer.py