| Nfs1999 a întrebat:

Doresc sugestii de programe pentru crearea vizualizatoarelor pentru muzica (ca la Trap Nation sau ca la Trap City)
Mentionez ca PC-ul este pe 32-bit, cu Dual Core 2 Ghz; Ram 3 Gb
Multumesc anticipat tuturor!

2 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Poti face un video de genul animat cu programe ca AE, C4D, Sony Vegas, poate si Camtasia, dar este foarte complicat si ca sa faci chestii de genul asta trebuie sa castigi multa experienta.

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Cei de la Trap City etc. folosesc After Efects, C4D si Sony Vegas.

Dar calculatorul tau e slab iar la randare tiar lua cam 1-2 ore