| Ralien111 a întrebat:

Dragi membri TPU am mare nevoie de ajutorul vostru, spuneti-mi si mie de ce nu imi merge sunetul pe playerele din calculator la mine, dar pe youtube cand ascult muzica am sunet, credeti-ma m-am uitat in setari totul este in regula mai ales ca am reinstalat si driverul audio, dau funda!

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

Da e un bug undeva am avut si eu
control panel, sound, ajust sound volume sau ajust sistem volume, i dupa iti apare o chestie dai prima la maxim si vezi dupa