| Kywwy a întrebat:

Cand vizualizez un videoclip pe youtube sau cand ma joc ceva mi se aude la boxe un zgomot ciudat. dar cand ascult cu aimp muzica sau cu winamp merge perfect. Am reinstalat driverul audio, chiar si windowsul, dar degeaba. Daca raspunsul este de folos

5 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Posibil să ai viruşi sau acel program/joc/browser scoate aceste sunte. Aşa am păţit si eu cu un site tip forum. Când intram pe el se auzea un zgomot ciudat.

| Kywwy explică (pentru Ykuzo):

Daca am reformatat tot pc`u nu cred ca am virusi si in plus am antivirus. pe youtube face asa sau orice animatie cu sunet ar aparea pe ecran

| Ykuzo a răspuns (pentru Kywwy):

Este din cauza anumitor programe, a browser-ului sau al acelor site-uri. happy

| Kywwy explică (pentru Ykuzo):

Ce site omule ma uit pe youtube ca orice om, la orice videoclip ar face asa. Si folosesc mozzila sau orice alt browser as folosi tot asa imi face.

| Ykuzo a răspuns (pentru Kywwy):

Măi omule, mie îmi făcea acele sunete pe un site anume, credeam că am viruşi, dar nu aveam. Poate să îţi facă şi ţie, dar la acel site. Probabil ai probleme cu boxele, fire deslipite, care nu fac contact, etc...
Dacă eşti sigur că nu ai viruşi şi că nu ai probleme cu firele (totuşi verifică) nu ştiu ce poate să fie.