| Lucian_Stan_1975 a întrebat:

Dupa ce am instalat Picasa pe computer, a facut prima scanare si mi-a disparut un folder de 50GB cu poze din partitie(D). Aveti idee unde le gasesc? In meniul Picasa nu se vad...
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Foloseste un program de recuperare.
easeus, ontrack, wondershare.
si nu mai scrie informatie in hdd daca vrei sa le recuperezi.

3 răspunsuri:
| Ascker a răspuns:

Intra in control panel, cauti folder options, dai pe el, si la view marchezi show hidden files, folders and drivers, si vezi daca iti apare

| Lucian_Stan_1975 explică:

Dude, daca hdd-ul este mai gol cu 50GB... de unde sa le scoata?

| Lucian_Stan_1975 explică:

Am facut deja. Vreau sa inteleg fenomenul...dc le-a "furat"?