| sergiu2525 a întrebat:

Dupa ce instalez nfs carbon ce fac cand intru in joc imi cere cd iar cand copiez crakul in joc `o problema a intervenit si a trebuit sa iasa.` la tipul care mi l-a instalat vazusem ca copiase ceva dar era f rapid

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand dezarhivezi arhiva iti arata: crack, video supot etc. Dupa ce ai dezarhivat arhiva(WinRAR/WinISO), instalezi jocul intr-un folder de ex"NFS". Dupa aceea te duci in folderul unde ai dezarhivat arhiva(jocul) si dai click pe folderul unde scrie "CRACK" si dai "copy" pe acel crak al folderului respectiv si il copiezi in folderul unde ai instalat jocul de ex in folderul "NFS". Si dupa aceea poti juca jocul. Sper ca iti este de folos acest raspunswinking SUCCES!

26 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba-l, ce-i de facut!
Daca el a l-instalat, probabil cunoaste mai bine programul si cerintele leui.

| Wtf9000 a răspuns:

In caz ca ai placa video buna care iti suporta NFS Carbon nu ar trebui sa fie nicio problema. Incearca sa instalezi cele mai noi drivere pentru placa ta video. Inafara de Crack la NFS Carbon nu ai ce sa mai copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa dai acolo unde ii codurile nfs carbon si dai langa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intamla la fel.Eu cred ca e din cauza crack'ului.Cine are sa-mi dea si mie un crack bun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa iau crak

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tr sa ii ieiei crakul cel bun apoi iti merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l deschizi cu daemon tools

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta chiar nu stiu vezi sa nu aiba virusi ca poate de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi iese din joc codu iera:3wbb-hgfk-4cch-c5md-xexw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da copiezi cracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jjjjjjjjjjjjjjooooooooooocccccccccccculllllllllll nnnnnnuuuuuuu mmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrgggggggggggggggeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai imagine cu demon tools

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate nu stiu ce are ca si la mine e asa.thinking da nu merge nici cu aemon tools sa stiti... nu incercati degeaba.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine poate sa-mi dea si mie craku la carbon?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati crak pentru nfs carbon 0MZ9 9Z0F FIGH TING 4FUN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel ca celui de sus. imi puteti da va rog crackul?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e craku.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi cd in unitate in dai next astepti si apoi intri in joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si mie nu-mi merge am copiat crakul si nu a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma. cand il instalati si va cere serialul ziceti pe google serial n f s carbon si vil da apoi il instalati si descarcati si crack-ul bun il puneti u8nde sa inslat eu cred ca in program files si la ea sports si unde e nfs-ul copiati crackul si trebuie sa mearga succes!

| Infraverde a răspuns:

Copii crack-ul in Iso si dai dublu click pe crack

| luckas a răspuns:

Sar putea sa faca asa din cauza de la placa video sau daca nu fai cu demon tools

| silviuku1099 a răspuns:

Descarci crackul de aici: http://fisierulmeu.ro/49M0VPNRWM2V/NFS-Carbon-Crack-exe.html apoi il copiezi in folderul in care este nfs carbon si apoi merge:) asa am facut si eu si a mers :D noroc;)

| jagoar a răspuns:

Mie mi-a cerut codurile dar nu le stiu