| Cσσкiє a întrebat:

Dupa descarcarea unui film de pe un site specializat, cu varianta 1 - simultan cu subtritrarea sau varianta 2 - subtitrarea descarcata ulterior (de pe alt site), nu pot (nu stiu) sa suprapun cele doua componente (video avi si subtitrarea srt), astfel incat sa pot urmari filmul normal. Fie ca le descarc in partitia D, fie ca le descarc pe desktop, la incercarea de suprapunere intampin probleme, in sensul ca nu merge nici incercarea "mecanica" de translatare cu ajutorul mouse-ului a celor doua iconite (video peste subtitrare sau invers) - pentru ca refuza suprapunerea, nici cu clic dreapta si copy, urmat de clic drepta si paste pentru motivul CA NU APARE PE ECRAN OPTIUNEA "PASTE" cand fac a doua oara clic dreapta. Ce nu e in regula? Ce omit? E de la arhivare - dezarhivare? E de la calculator? E de la mine? Rog ajutor. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Foloseste bs player! dai click dreapta in el dupa ce ai deschis filmul si apesi Incarca subtitrarea! si gatahappy ce limbaj complicat folosesti...nu cred ca te vor intelege multi.

| Cσσкiє explică:

Ăăă, tata a scris, nu eu. big grin