| Sasquatch a întrebat:

Dupa numele meu, puteti observa ca sunt o creatura mai inapoiata care nu are treaba cu tehnologia, in special telefoanele. Va rog ajutati.ma.Acum cateva zile am restartat telefonul la setarile din fabrica. Dar la repornire, cand mi s-a cerut un cont google, nu mi l.au primit. Imi tot spune ca este o eroare la conectarea cu server.ul sau Android.ul nu poate primi date. Multumesc pentru timpul si ajutorul acordat.

8 răspunsuri:
| Ionuțsuparatu1 a răspuns:

Iti trebuie un cont gmail sau yahoo.cu parole valabile!

| ardei795 a răspuns:

rolling on the floor)))))) deci mor la introducerea aia, e incredibila! Probabil ca ti-ai uitat parola, incearca sa apesi cu degetul pe casuta cu "mi-am uitat parola", poate merge.

| cristimihailov a răspuns:

Ai nevoie sa specifici conexiunea la wifi ca sa isi poata lua datele.

| darrio2007 a răspuns:

Nu se conecteaza la internet. Verifica daca merge wifi sau transferul de date.

| Sasquatch explică (pentru ardei795):

Nu imi apare asa ceva

| Sasquatch explică (pentru darrio2007):

Conexiunea este buna, stau pe YT, vad filme... La ce te referi cand spui transfer de date?

| Sasquatch explică (pentru Ionuțsuparatu1):

Sa spunem ca nu sunt valabile, atunci cand vreau sa-mi creez cont nou se blocheaza la numele de utilizator. orice as alege sa pun nu este disponibil

| darrio2007 a răspuns (pentru Sasquatch):

Adica internetul de la reteaua in care esti cu cartela sau abonament. Deci nu wifi.