| Eduard168 a întrebat:

Daca imi dau telefonul la deblocare deoarece am uitat parola ...telefonul va fi restartat adica in setarile din fabrica!?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Teoretic se reseteaza si revine la setarile din fabrica

| danutzu96 a răspuns:

Daca nu recuperezi parola din contul de google atunci, da, o sa revina la setarile din fabrica ca sa stearga si parola.

| SoulReaver a răspuns:

Volum sus sau jos meniu si pornire. Butoanele le tii apasate pana intra in meniul programatorului. Daca nu stii contul degmail al telefonului nu vei putea face nimic. Depinde de telefon.

| Eduard168 explică (pentru SoulReaver):

Ma refer daca il duc la cineva specialist sa mi-l deblocheze imi va sterge datele din telefon sau mi le va pastra?