| anonim_4396 a întrebat:

Dupa PSP pot intra pe messenger sau sa navighez pe internet?

5 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Da poti, trebuie sa ii deschizi wifi-ul si daca ai wireless in casa iti merge daca nu cauta pe altii poate se intampla sa nu aiba parola

| adi4ever a răspuns:

Daca nu ai nu potistraight face incearca poate au vecinii si nu au parolabig grin

| alyx a răspuns:

Daca PSP-ul are wifi si tu ai router wireless ar trebui sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca nu am router?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa psp poti face ce vrei, sa maninci, sa dormi, sa faci sex, absolut orice!