| anonim_4396 a întrebat:

Dupa un format la Fujitsu Siemens amilo A1640 instalez placa de sunet de pe cd`ul primit cand am cumparat laptopul, dar nici dupa instalare si restartare sunetul nu merge. A mai patit cineva? Cum a rezolvat?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Poate ai avut de ales din mai multe optiuni la instalare si n-ai selectat exact driver-ul potrivit pentru. placa de sunet a laptop-ului.

Intra pe site-ul oficial Fujitsu&Siemens...probabil acum doar Fujitsu...

Vezi sectiunea Downloads/Drivers...la search scrii "amilo A1640"

In lista ce apare vezi categoria Audio...descarci fisierul alahappy VIA Vynil AC'97

2 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

Ai incercat sa iei driverul de pe pagina oficiala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incercat si n-a mers. l-am dus la depanat