| Agent47 a întrebat:

E buna pentru gaming si OC placa de baza .../z77a-gd55 Funda!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da este minunată.MSI sunt o firmă de încredere, ce nu face discriminări de calitate între statle unde își vinde produsele, cum face Biostar, Asus, AsRock sau Gigabyte.Succes

| SpecialistIT a răspuns:

Daca faci OC, nu ai nevoie de NIMIC mai scump de Asrock Z77 Extreme4.
MSI si Gigabyte nu mai fac placi de baza competitive, a ramas doar amintirea anilor de demult, cand...erau bune. Din pacate, astazi, exista doar Asus, cu preturi mari si Asrock, super performanta si ieftin.
Sper sa faci alegerea inteligenta si...corecta.

PRET aici: http://www.mediadot.ro/placi-de-baza/placa-de-baza-asrock-z77-extreme4

Bafta!

| Violente a răspuns:

Placa de bază este TUNET, nu bună laughing

La banii ăia, tu ce crezi, este bună?
Normal ca este bună, plăcile de baza nu conteaza în gaming, dar cu această placă de bază poți face overclock în voie, cu un procesor potent bineînțeles.

| SSWK a răspuns:

Da, MSI are o istorie bogata in domeniul placilor de (baza si nu numai), ofera un raport calitate/pret bun si dotari decente.
In plus, overclockarea se face foarte simplu, fie din BIOS, fie cu ajutorul programelor oferite in pachetul de achizitie al placii.