| reptila a întrebat:

[E grav. Dau fundiţă!]
Problemă yahoo sign up.Am folosit un bot creator şi am făcut cam 27 de boţi. Şi zice atunci când încerc să fac alt bot că sunt banat de la server. Şi atunci când încerc să fac un id în mod normal cu "yahoo sign up " îmi apare eroarea aceasta https://na.edit.yahoo.com/......gistration [nu ştiu dacă voi o puteţi vedea]. Dar vă dau aici o parte din ea.Sorry, Unable to process request at this time -- error 999.

Unfortunately we are unable to process your request at this time. This error is usually temporary. Please try again later.
Mă puteţi ajuta cumva? Mersi anticipat.

6 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Pai depilda. Daca e un ban temporar trebuie sa astepti. Daca e un ban pe ip trebuie sa iti schimbi ip-ul ca sa mearga. Din cate stiu.

| alexunder12 a răspuns:

Pot sa te intreb ce utilitate aveau acei boti?
Voiai sa floodezi pe cineva?

| reptila explică:

Şi ce să fac dacă au şters contul pe yahoo?

| e-avon.ro a răspuns:

Sa-ti faci altul. Foloseste proxy data viitoarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oau si mie la fel ce coincidenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce program ai folosit? il vreau si eu