| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca download-ul de update-uri de la Windows 8 sa dureze asa mult? Adica imi spune ca nu a descarcat niciun KB si normal ca e la 0%. Am pornit descarcarea de vreo o ora si am suficient spatiu pe hardisk iar viteza de download este de 80MBs... ( http://scr.hu/4fdc/biall )

2 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

E posibil să ai viteza de download foarte scăzută. E din cauza netului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Leatherleader):

Aparent nu a fost asta ci laptopul meu a decis sa nu ma informe in legatura cu procentajul, iar dupa ceva timp s-a facut direct 100% happy