| iBraSe a întrebat:

Eram pe net si dintr-o data a picat netu, am intrat sa ma conectez, dar am vazut ca butonul de la activare wifi era inchis, am apasat pe el si nu merge adica nu vrea sa porneasca, pe ala care arata liniile de wifi arata un X rosu pe el, ajutati-ma, si scuze de greselile gramaticale. Am scris intrebarea de pe tableta.

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, cred ca nu primește semnalul. Poate s-a defectat routerul.

| Tudy000 a răspuns:

Ai dat un restart la tableta, la router?

| dulgherunicu a răspuns:

Adica erai cu ce pe net tableta laptop pc mobil etc daca vrei un raspuns corect da mai multe detalii.

| iBraSe explică:

Nu mai imi merge pe laptop sa pornesc wifi.