| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Este bun acest cooler pentru gaming http://www.cel.ro/......n600-17-l/ vreau raspuns rapid

2 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Man,majoritatea fac aceeasi treaba,la modelul acesta observ un fan maricel,dar depinde turatia si cum va distribuii aerul,te poti uita la review-uri sau poti pur si simplu cauta pe goagal impresii despre orice model, dar mai mult difera look-ul, asa ca, achiziotioneaza-l pe cel care-ti place mai mult, si crezi ca iti satisface necesitatile.Cheers!

| Ana235 a răspuns:

Da, chair este big grin