| Elenna168 a întrebat:

Este bun Huawei p10 lite? Cine are acest telefon, poate sa imi spuna si mie cum este?

2 răspunsuri:
| Puisorul2001 a răspuns:

Este destul de bun telefonul.Acesta merge bine și arata super.
Fiind în varianta lite are cate ceva în minus fata de varianta p10 plus.

| modjolica a răspuns:

Ca raport calitate-preț, e genial. Camere foarte bune, se mișcă fluis prin toate jocurile și aplicațiile. Ce îmi place mult la el, este funcția de fotografie nocturnă. Am fost la cort în vară și am reușit să prind iarba în poză, noaptea pe la 3, doar cu lumina lunii