| WWEady a întrebat:

Este buna aceasta placa video pentru gameing http://www.emag.ro/......E8CBDBBBM/

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu, iar placa este foarte scumpa(pentru ce stie). Mai bine ai mai strange o tara sa cumperi un radeon 7750.

| Me2 a răspuns:

Merge daca nu ai pretentii!
gta iv 1024x768 -medium/high 25-30 fps, dar daca ai de gand sa joci pe full hd NU

| TocilaCristian a răspuns:

Hello, pare in regula, iti arat o metoda usoara in care o sa vezi cum iti vor merge unele jocuri pe ea, simplu cauta pe youtube titlul: HD6570, si iti vor aparea rezultate cu aceasta placa video de exemplu aici: http://www.youtube.com/......p?/results
Eu zic ca e destul de buna ar merge orice joc insa nu pe ultra rezolutii daca intelegi ce vreau sa spui, daca te ai hotarat sa achizitionezi aceasta placa grafica ai grija sa iei ultimul driver, uptimizezi setarile la driver, direct x updatat si totul va merge ok,
Poti sa o achizitionezi cu incredere e o placa buna, daca mai ai vreo intrebare sa ma intrebi, o zi buna.