| eandopuncttk a întrebat:

Este cineva care foloseste ucoz-ul (cai care stiu despre ce e vorba)
se merita sa platesc prin sms pentru eliminarea reclamelor si pentru acel domeniu.com? e de incredere serviciu acesta?
ftp-ul se misca bine?
uptime...?

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

Daca vrei sa elimini reclamele da.
ucoz e un site foarte bun pentru. creat bloguri.

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Eu personal recomand www.ucoz.ro (consider ca iti ofera mult mai multe posibilitati ca alti constructori de profil) - si eliminarea reclamelor pentru doar 3 dolari chiar merita - as recomanda insa plata cu cardul sau chiar prin Paypal.
FTP-ul si uptime-ul sunt chiar foarte ok.